BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kunigai atakavo delfi

Skaitinėjau vakar delfi.lt ir užtikau rašliavą pavadinimu:
S.Tamkevičius: melsimės, kad protingi žmonės neitų į Lady Gagos koncertą”
su 1000+ komentarų. Hmm.. įdomu ką lietuvaičiai kalba apie Tamkevičiaus paklydusią sielą… Ir visiškai nenustebau, kai pervertęs geriausių 40 komentarų (su įvertinimais +150 ir panašiai), pamačiau, kad visi yra protingi ir teigiami. Vieni sakė, kad ne kunigams aiškinti tokius dalykus, kiti kalbėjo apie kunigų ir pedofilų sąsajas, treti sakė, kad protas ir religija nesiderina, dar kiti sakė, kad jei kunigai eina prieš, tai specialiai reik eit į tokius koncertus ir t.t… žodžiu iš geriausių 40 apie 35 buvo prieš bažnyčią.
Šiandien ryte vėl pažiūrėjęs įvertinimus, nerandu nei vieno vakarykščio topinio komentaro… visi ant tiek numinusuoti, kad nusirito į galą ir jų tarp pirmų top100 nėra nei kvapo… įdomiai atrodo, kai topiniai komentarai vakare būna su +150 ir -10, o jau ryte su +152 ir -140 ir panašiai.
Kunigų-pedofilų klanas dirba savo darbą? Nepatiko, kad visi žmonės eina prieš atsilikėlių duoną - religiją, vat ir numušė visus komentarus? Dabar liko tik iškrypėlių ir davatkų keverzonės… o kas keisčiausia, kad numinusuoti ir tie komentarai, kurie nėra neigiami kunigų atžvilgiu, tiesiog su klausimais: “kuo protas siejasi su muzika” ir panašiai..

Topinių komentarų minusavimo pavyzdžiai:


* Ypač “neigiamas” komentaras, vertas 191 minusų, kuris vakar jų turėjo tik apie 15.


* 65 kunigams nepatinka žmonės nelaikantys savęs durnais.


* 146 patvoriniai mano, kad jei nesi krikščionis, esi bukas.


* 71 patvorinis nemoka angliškai.


* 111 patvorinis nesugebėjo perskaityt tokio ilgo komentaro.


* Visi buvę top20 komentarai užsitraukę patvorinių ir kunigų nemalonę, nes pasiūlė patiems kunigams-pedofilams tvarkytis savo daržą.

Po tokių ir panašių minusavimo “akcijų” galiausiai ir išeina straipsniai pavadinimais: “Lietuvoje žmonės religingi”, “Lietuva pasisako prieš Gaga”, “Lietuva homofobų kraštas”, “Kubilius blogiausias premjeras”, “Koncervai išvogė Lietuvą” ir t.t., kai protingi žmonės griaunami ir slepiami, o atsilikėliai stumiami į priekį… po to ir atrodo, kad debilų yra dauguma, nors jų būna tik vienas iš 20, bet užtai rėkiantis ir besireiškiantis kaip už 50.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Kunigai atakavo delfi”

 1.   choharuko rašo:

  Aš teoriškai esu krikščionė. Teoriškai. Tik tiek.

 2.   silom rašo:

  Teoriškai 80% lietuvių krikščionys.. realiai 5%

 3.   QQ rašo:

  ale įdomiai - beveik visur priminusavo iki ~5 minusų mažiau nei kad pliusų :) kas nors iš delfi vidaus? :)

 4.   davatka rašo:

  sveiki,

  esu praktikuojanti katalikė ir visiškai nepritariu patvorio istorijoms. tai visiškai nesuderinama su krikščionybe, išsilavinę žmonės, įskaitant ir kunigus (ne visus) irgi taip mąsto, beje Tamkevičius irgi ta tema buvo pasisakęs.

  delfio vidinės technologijos kažin ar deda minusiukus, nes jie turi nemažų užsakymų iš tolerantiškųjų organizacijų, nebent jiems šiuo metu taip reikia.

Rašyk komentarą