BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvą valdo pedofilai!

Pamatęs, kad įvyko didelė neteisybė dėl kažkokios mergaitės su juodu plėmu vietoj veido, kai ją užgrobė pedofilai, nutariau ir pats savo kaimynystėje pradėt saugoti mergaites nuo piktųjų pedofilų.

Užsidėjau lietpaltį, kad nesukelčiau įtarimo.. kadangi jau beveik vasara, tai po lietpalčiu buvau nuogas - visgi karšta. Išsirinkau kaimyno šešiametę mergaitę ir pradėjau ją saugoti. Dieną naktį tūnojau po jos langais, karts nuo karto naktį įlipdamas pro atvirą langą ir paglostydamas mergaitės plaukus. Saugojau ir per lietų ir per karščius. Po kiek laiko kaimyno kieme pasistačiau palapinę. Žinoma pedofilų klanas buvo tuo nepatenkinti ir iškvietė policiją. Kad ir kaip priešinausi, iš kiemo buvau išvarytas. Bet tokio didingo vyro, kaip aš, tokie menki dalykai nesutramdys. Sekiau mergaitę būdamas už tvoros. Deja, jos motina, pasirodo, taip pat priklausė pedofilų klanui, nes ir vėl buvo iškviesta policija. Nieko kito nebeliko - pagrobiau mergaitę ir surišęs uždariau ją savo rūsyje, kad pedofilai nepagrobtų. Naktimis glostydavau ir uostydavau jos plaukus, kad ji pasijustų saugi. Neleidau nei į mokyklą, nei į kiemą, nes mokytojai ir kaimynai irgi pedofilai.
Kelis metus neišleidau jos iš rūsio, galiausiai ji jau ir pati nenorėjo iš ten išeiti. Traukiama lauk, rėkė ir priešinosi. Net maitint nebereikėjo - pasigaudavo visokių vabalėlių. Po kiek laiko ji mirė. Kadangi esu vartęs šeštos klasės biologijos knygą, tai nustačiau, kad mirties priežastis - per didelis džiaugsmas pabėgus nuo pedofilų. Dabar braukiu pasididžiavimo ašarą žiūrėdamas į savo tuščią rūsį - dar viena mergaitė išgelbėta nuo pedofilų! Visgi aš šaunus.
Einu gelbėti sekančio vaiko..

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Lietuvą valdo pedofilai!”

 1.   Timas rašo:

  :) bet tai kaip tu pagauni ir taip perteiki paskui. Labai džiaugiuos tavim! Neįsivaizduoju kur dėčiau tokią vaizduotę kaip tavo. Jaučiu irgi tokį blogą rašyčiau :)))

 2.   Kas varo į Supynes? rašo:

  Pirmas tavo įrašas, kurį skaičiau. Galiu pasakyt, kad aš ateisiu čia dažniau :)

  Tu durns… Pseudohipsteris :)

 3.   silom rašo:

  Dar taip įžeistas gyvenime nebuvau!

Rašyk komentarą