BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos gidas (dos)

• Lietuva laibai sportiška šalis, todėl dažniausiai savo komandas suburiam iš mažiausiai talentingų ir kvailiausių žaidėjų ir trenerio. Tada pasimėgaudami galime žiūrėti, kaip tie nevykėliai bando žaisti. Žinoma bet kurį eilinį lietuvį pasodinus į trenerio kėdę iškart laimėtume Eurolygą ir Čempionų Lygą su tais pačiais žaidėjais, bet mes esam kuklūs ir pergalių mum nereik, svarbu pragriesas!

• Tęsiant temą apie sportą - Lietuvoje populiariausias yra rėkimas ant kitų fanų ir žaidėjų. Retas gali išvardinti, kas jo mylimoje komandoje žaidžia, bet vat, kad pas priešininkus žaidėjai yra pyderai - visi gerai žino (ypač mėgiami nuo seno magija ir burtais pagarsėję ryži sportininkai).

• Baigiant sporto temą verta paminėti ir tai, kad komandų valdyti paskiriami nestabiliausi „piliečiai” respublikoje. Iš žinomesnių atsitikimų susijusių su tuo, tai būtų „Žalgirio” paskutinių sekundžių keitimas, kai vietoj pagrindinio žaidėjo buvo pastatyta taburetė (kuri beje sėkmingai apsigynė lemiamoje priešininkų atakoje); ir neaplenkiant kitos žymios pusės, tai Ryto techninis pralaimėjimas, nes žaidėjai negalėjo atvykti į rungtynes dėl viršvalandžių prekybos centre - “davai”.

• Rinkimai Lietuvoje vyksta sporto principu - prasideda aštuntfinaliu ir baigiasi finalu. Visi dalyviai būna suskirstyti poromis, tada užsilipę ant bačkos bando vienas už kitą tautai ko nors daugiau prižadėti. Kuris daugiausiai prižada tas keliauja į sekantį etapą, o pralaimėjusysis eina toliau tvorų dažyti, nes Lietuvoje protingi žmonės neina į valdžia (pasak tų, kurie neina į valdžia). Kartą vienas buvo nuvirtęs nuo bačkos, tai taip visiems jo pagailo, kad net davė prezidentu trumpai pabūti, po to, kai nusibodo, gėdingai išspyrė lauk. Bet dabar vėl pagailo… o ir iš ko nors pasityčiot neturim ir išspirti iš sosto nėr ką..

• Šventės - ooooo.. tai bene pats įspūdingiausias dalykas Lietuvoje. Niekas taip nemoka šventę švęsti, kaip lietuviai… Neapsakomi koncertai, baliai, „tūsai”, įvairios pramogos ir žaidimai.. Net brazilai spjauna ant savo karnavalų ir lekia į mūsų nepriklausomybės dieną.. negi praleidote pernai metų šventę - vasario 16? Gailėkitės, kad nebuvot. Galima sakyti praleidot gyvenimą… Toks grožis yra matyti kaip koks genijus šoumenas prieš milijoninę minią skelia „bajerį” ir nešlovingai po to nulipa nuo scenos užleisdamas vietą, ne kam kitam, o mūsų beprotiškai mylimam seimūnui. Neišpasakyta iškalba pasižymintis seimūnas, tiesiog žerte žeria savo subtilias gyvenimiškų vingių išvagotas istorijas. Kokie aplodismentai skamba, kai išrinktasis sako vieną genialią mintį po kitos - šioje vietoje neretam ir susižavėjimo ašara pasirodo akyse. Sveikinimai būna sudėtingi ir painūs su mintimi ir pamokymu, bet lietuviam, tai ne bėda, pas mus visi baigę magistrą kaip minimum (ech, pamenu laikus, kai kvailelis būdamas tik su bakalauru gatvių šlavėju darbinaus… na ir naivumas), todėl nesunku matyti gudrius veidus minoje įdėmiai klausančius ką išrinktasis pasakys.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą