BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos gidas (tres)

• Merginos Lietuvoje yra didžiausias minusas, nes visos yra kūrvos. Iš kur tai sužinome - klausiate. Cha Cha, jum, tūpam, užsieniečiui gal ir neaišku, bet kiekvienas lietuvis tik pažvelgęs gali pasakyti kuri kūrva, o kuri ne. Nekūrva, tai stora, su ūsais, su kvapeliu, neišvaizdi, per jauna, ar per sena moteris. Visos kitos - kūrvos. Vat tarkim turim grupę septyniolikmečių, kurios yra fantastiškos, žavios, išvaizdžios.. bet kai joms sueis 18 - automatiškai pataps kūrvomis… ir tai tęsis iki kokių 40 metų, tada kažkokiu mistiniu būdu (matyt su ryžų žmonių pagalba), jos taps nebekūrvomis. Esate išvaizdi ir seksuali, bet nenorite būti vadinama kūrva? Turime jums išeitį - maišas ant galvos ir sijonas iki žemės, tokiu būdu iškart pelnysite visų lietuvių pagarbą.

• Gėjų tema Lietuvoje labai aktuali, nes visgi kokiam tikram vyrui nepatinka kalbėti apie kitų vyrų organus ir užpakalius ir įsivaizduoti jų seksualinį gyvenimą, o vėliau apie tai dalintis su kitais vyrais? Tuo tarpu, kaip ir visame pasaulyje, moterys Lietuvoje gėjus myli - todėl, kad jie yra moteriški, bet nėra moterys… juk visi žino, kad moters didžiausias priešas yra kita moteris.

• Pedofilai Lietuvoje populiaresni net už gėjus. Juokiamės iš pasaulio kurį valdo prezidentai, diktatoriai, mafijos, gaujos.. Tai yra niekis prieš mūsiškį pedofilų klaną - jis yra tikrasis Lietuvos ir viso pasaulio karalius. Storas, ūsuotas, riebaluotais pirštais senis su vaiku ant kelių - argi ne taip atrodo tikrasis pasaulio lyderis?

• Žmonės čia draugiški ir mandagūs, visada su gera nuotaika ir plačia šypsena veide. Reikia pagalbos - ne bėda, prie jūsų eiliuosis šimtai savanorių norinčių ištiesti pagalbos ranką. Lietuviai ypatingai darbštūs žmonės todėl pas mus nėra nei kapitalizmo, nei komunizmo - čia chaltūrizmas - visi dieną naktį suka galvą ir stengias sugalvoti, kaip kuo mažiau padaryti ir gauti kuo daugiau. Dažno lietuvio namai atrodo, kaip ir darbas - žmonės mėgsta iš darbo namo parsinešti viską kas nepriklijuota - matyt ir namie tęsia pradėtą darbą. Beje Lietuvoje egzistuoja unikalus fenomenas - žmonės čia išleidžia, kaip minimum, tris kartus daugiau nei uždirba. Pvz per mėnesį uždirba 1000lt, o išleidžia 3000lt.

• Užsieniečių skaičiaus galėtų pavydėti bet kokia pasaulio šalis - neišpasakyta rusų, lenkų ir žemaičių įvairovė šalį padaro Europos centru ir širdimi, tiesiog internacionalo buveinė. Rasizmas šalyje labai didelis, tik atvirkštinis - pvz visi pamatę juodaodį nori su juo nusifotografuoti ar pakalbinti, nes tamsūs žmonės pas mus tokie reti, kad net visi juos laiko įžymybėmis. Liaudies išmintis sako - patrink su delnu negro pilvą ir hemorojus kaip mat išnyks.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Lietuvos gidas (tres)”

 1.   deathblow rašo:

  pizė pizė ;) gerai čia parašyta ;)

 2.   a rašo:

  tiesa sakant, nieko cia gero, gaila autoriaus, man keista kaip daunai dar rasyt moka:)

 3.   silom rašo:

  Nebūtum Arvydas :(

 4.   spaudžiu "like" rašo:

  puikios įžvalgos ir naudingas gidas po Lietuvą :)

Rašyk komentarą