BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos gidas (un)

Tai visgi nusprendėte aplankyti šį nuostabų kraštą? Šaunu! Šis gidas jums padės pamatyti, kokie nuotykiai jūsų laukia… Štai keli patarimai, ką galima veikti šioje nuostabioje šalyje. Pirmyn!

• Klausykite muzikos. Lietuviška muzika pasižymi ypatingai aukšta menine ir kultūrine verte, pas mus nerasi įprastų prasčiokų vakarų Europos pamėgtų šlagerių (kas ta Madonna prieš Mineddą?), pas mus viskas aukščiausios klasės! Įvairūs mūsų atlikėjai vadinami muzikos „Pikasais” dėl savo unikalių ir absoliučiai abstrakčių neoromantizmu ir klasicizmu dvelkiančių dainų. Kiekvienas žodis kaip potepis „Mona Lizoje”.

• Norite ramiai praleisti vakarą? Įsijunkite TV - įdomios ir traukiančios lietuviškos laidos įtrauks taip, kad nepastebėsite jog esate vienišas, o virtuoziška žymiausių Lietuvos aktorių vaidyba, aukščiausios klasės serialuose, padės pasijusti taip, lyg jūs patys juose dalyvautumėt (ar jau jaučiat, kaip preciziški aktorių žodžiai ir veiksmai tiesiog įsilieja į jūsų aplinką? Taip tikroviška, kad net baisu - ar ne?).

• Užsibuvote prie TV? Gerai! Nes tuoj prasidės žymiausios ir įdomiausios Lietuvos laidos - invalidų šokiai pagal „Dance Dance Revolution” ir apglušusių talentų bliovimas į kibirą (esi stalius? Mėgsti rėkti tualete? Ši laida kaip tik tau!).

• Renginiai taip pat yra labai svarbi Lietuvos kultūros dalis. Ar tai būtų atsilikėlių masinės lenktynės prie cukraus, ar varžybos per kurias žmonės varžosi, kas išrinks į valdžią kuo kvailesnį asmenį (už teistą ar su mažesniu nei 30 IQ balu duodami papildomi 5 taškai), ar varžytuvės siekiant padaryti kuo daugiau žalos seimui, kad vėliau už pačių dalyvių pinigus viską sutvarkytų - bet kokiu atveju, renginiai labai smagūs ir draugiški.

• Naktinis gyvenimas taip pat kupinas aistrų ir netikėtumų. Pavyzdžiui vieni populiariausių naktinių užsiėmimų yra - bėgimas nuo paslaugaus jaunimo ir garsus rėkimas išgėrus, o po to vis tiek bėgimas nuo paslaugaus jaunimo.

• Kultūrinis gyvenimas pas mus virte verda - kinai, teatrai, koncertai - viskas vyksta aukščiausios klasės. Ko vien verti tokie žymūs žmonės, kaip Pugačiova ar Kirkorovas, kurie be sustojimo mus lepina savo neprilygstama kultūrine išmone (ach.. Ala, tu išties verta milijono rožių).

• Mėgstate kiną? - Mes galime jums pasiūlyti net 7D vaizdą! Tai ne tik, kad matysite viską palei savo akis, bet taip pat specialiai jums sukurti ir kiti priedai: nepatogios kėdės - suteiks jums dirbtinį diskomfortą kokį patiria pagrindinis kino herojus; popkornas po kojomis - tarsi tikra kino filmo žemė, žviegiančios mergos - padės jums pasijusti lyg lauke, tarp būrio varnų, o už kiekvienos kėdės sėdintys du debilai, kurie be sustojimo kalba - tai niekad nenutylančio miesto garso efektas (Tik šią savaitę, specialiai Avatarui, salėje paslėptas lavonas, kad suteiktų specifinį kvapą tarsi iš kitos planetos).

p.s. sekanti dalis bus tik tuo atveju, jei kas nors pasakys Čekoslovakijos sostinę!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Lietuvos gidas (un)”

 1.   linoreta rašo:

  Tu kaip visada nerealus :DDD
  O Čekoslovakijos sostinė… Klausyk, e… tu pagūglink..

 2.   komin rašo:

  sostinė Prahtislava.

 3.   otas rašo:

  praha? bratislava? c’mon

 4.   Sostine rašo:

  Jei neklystu Praha

 5.   A rašo:

  Vikipedija rašo, kad Čekoslovakijos sostinė buvo Praha. Woohoo, ruošk antrą dalį.

 6.   Python rašo:

  nevarom, visur tas pats (parlamento langų daužyme graikai mus tiesiog deda į pavėsį) :P
  gal išskyrus visų pugačiovų tą nuolatinį tūsą toj pačioj salėj kiekvieną dieną jau 40 metų, čia jau rytų europos fenomenas :)

Rašyk komentarą