BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Lietuvos gidas’ kategorija

Lietuvos gidas (tres)

2012-01-30

• Merginos Lietuvoje yra didžiausias minusas, nes visos yra kūrvos. Iš kur tai sužinome - klausiate. Cha Cha, jum, tūpam, užsieniečiui gal ir neaišku, bet kiekvienas lietuvis tik pažvelgęs gali pasakyti kuri kūrva, o kuri ne. Nekūrva, tai stora, su ūsais, su kvapeliu, neišvaizdi, per jauna, ar per sena moteris. Visos kitos - kūrvos. Vat tarkim turim grupę septyniolikmečių, kurios yra fantastiškos, žavios, išvaizdžios.. bet kai joms sueis 18 - automatiškai pataps kūrvomis… ir tai tęsis iki kokių 40 metų, tada kažkokiu mistiniu būdu (matyt su ryžų žmonių pagalba), jos taps nebekūrvomis. Esate išvaizdi ir seksuali, bet nenorite būti vadinama kūrva? Turime jums išeitį - maišas ant galvos ir sijonas iki žemės, tokiu būdu iškart pelnysite visų lietuvių pagarbą.

• Gėjų tema Lietuvoje labai aktuali, nes visgi kokiam tikram vyrui nepatinka kalbėti apie kitų vyrų organus ir užpakalius ir įsivaizduoti jų seksualinį gyvenimą, o vėliau apie tai dalintis su kitais vyrais? Tuo tarpu, kaip ir visame pasaulyje, moterys Lietuvoje gėjus myli - todėl, kad jie yra moteriški, bet nėra moterys… juk visi žino, kad moters didžiausias priešas yra kita moteris.

• Pedofilai Lietuvoje populiaresni net už gėjus. Juokiamės iš pasaulio kurį valdo prezidentai, diktatoriai, mafijos, gaujos.. Tai yra niekis prieš mūsiškį pedofilų klaną - jis yra tikrasis Lietuvos ir viso pasaulio karalius. Storas, ūsuotas, riebaluotais pirštais senis su vaiku ant kelių - argi ne taip atrodo tikrasis pasaulio lyderis?

• Žmonės čia draugiški ir mandagūs, visada su gera nuotaika ir plačia šypsena veide. Reikia pagalbos - ne bėda, prie jūsų eiliuosis šimtai savanorių norinčių ištiesti pagalbos ranką. Lietuviai ypatingai darbštūs žmonės todėl pas mus nėra nei kapitalizmo, nei komunizmo - čia chaltūrizmas - visi dieną naktį suka galvą ir stengias sugalvoti, kaip kuo mažiau padaryti ir gauti kuo daugiau. Dažno lietuvio namai atrodo, kaip ir darbas - žmonės mėgsta iš darbo namo parsinešti viską kas nepriklijuota - matyt ir namie tęsia pradėtą darbą. Beje Lietuvoje egzistuoja unikalus fenomenas - žmonės čia išleidžia, kaip minimum, tris kartus daugiau nei uždirba. Pvz per mėnesį uždirba 1000lt, o išleidžia 3000lt.

• Užsieniečių skaičiaus galėtų pavydėti bet kokia pasaulio šalis - neišpasakyta rusų, lenkų ir žemaičių įvairovė šalį padaro Europos centru ir širdimi, tiesiog internacionalo buveinė. Rasizmas šalyje labai didelis, tik atvirkštinis - pvz visi pamatę juodaodį nori su juo nusifotografuoti ar pakalbinti, nes tamsūs žmonės pas mus tokie reti, kad net visi juos laiko įžymybėmis. Liaudies išmintis sako - patrink su delnu negro pilvą ir hemorojus kaip mat išnyks.

Rodyk draugams

Lietuvos gidas (dos)

2012-01-18

• Lietuva laibai sportiška šalis, todėl dažniausiai savo komandas suburiam iš mažiausiai talentingų ir kvailiausių žaidėjų ir trenerio. Tada pasimėgaudami galime žiūrėti, kaip tie nevykėliai bando žaisti. Žinoma bet kurį eilinį lietuvį pasodinus į trenerio kėdę iškart laimėtume Eurolygą ir Čempionų Lygą su tais pačiais žaidėjais, bet mes esam kuklūs ir pergalių mum nereik, svarbu pragriesas!

• Tęsiant temą apie sportą - Lietuvoje populiariausias yra rėkimas ant kitų fanų ir žaidėjų. Retas gali išvardinti, kas jo mylimoje komandoje žaidžia, bet vat, kad pas priešininkus žaidėjai yra pyderai - visi gerai žino (ypač mėgiami nuo seno magija ir burtais pagarsėję ryži sportininkai).

• Baigiant sporto temą verta paminėti ir tai, kad komandų valdyti paskiriami nestabiliausi „piliečiai” respublikoje. Iš žinomesnių atsitikimų susijusių su tuo, tai būtų „Žalgirio” paskutinių sekundžių keitimas, kai vietoj pagrindinio žaidėjo buvo pastatyta taburetė (kuri beje sėkmingai apsigynė lemiamoje priešininkų atakoje); ir neaplenkiant kitos žymios pusės, tai Ryto techninis pralaimėjimas, nes žaidėjai negalėjo atvykti į rungtynes dėl viršvalandžių prekybos centre - “davai”.

• Rinkimai Lietuvoje vyksta sporto principu - prasideda aštuntfinaliu ir baigiasi finalu. Visi dalyviai būna suskirstyti poromis, tada užsilipę ant bačkos bando vienas už kitą tautai ko nors daugiau prižadėti. Kuris daugiausiai prižada tas keliauja į sekantį etapą, o pralaimėjusysis eina toliau tvorų dažyti, nes Lietuvoje protingi žmonės neina į valdžia (pasak tų, kurie neina į valdžia). Kartą vienas buvo nuvirtęs nuo bačkos, tai taip visiems jo pagailo, kad net davė prezidentu trumpai pabūti, po to, kai nusibodo, gėdingai išspyrė lauk. Bet dabar vėl pagailo… o ir iš ko nors pasityčiot neturim ir išspirti iš sosto nėr ką..

• Šventės - ooooo.. tai bene pats įspūdingiausias dalykas Lietuvoje. Niekas taip nemoka šventę švęsti, kaip lietuviai… Neapsakomi koncertai, baliai, „tūsai”, įvairios pramogos ir žaidimai.. Net brazilai spjauna ant savo karnavalų ir lekia į mūsų nepriklausomybės dieną.. negi praleidote pernai metų šventę - vasario 16? Gailėkitės, kad nebuvot. Galima sakyti praleidot gyvenimą… Toks grožis yra matyti kaip koks genijus šoumenas prieš milijoninę minią skelia „bajerį” ir nešlovingai po to nulipa nuo scenos užleisdamas vietą, ne kam kitam, o mūsų beprotiškai mylimam seimūnui. Neišpasakyta iškalba pasižymintis seimūnas, tiesiog žerte žeria savo subtilias gyvenimiškų vingių išvagotas istorijas. Kokie aplodismentai skamba, kai išrinktasis sako vieną genialią mintį po kitos - šioje vietoje neretam ir susižavėjimo ašara pasirodo akyse. Sveikinimai būna sudėtingi ir painūs su mintimi ir pamokymu, bet lietuviam, tai ne bėda, pas mus visi baigę magistrą kaip minimum (ech, pamenu laikus, kai kvailelis būdamas tik su bakalauru gatvių šlavėju darbinaus… na ir naivumas), todėl nesunku matyti gudrius veidus minoje įdėmiai klausančius ką išrinktasis pasakys.

Rodyk draugams

Lietuvos gidas (un)

2012-01-11

Tai visgi nusprendėte aplankyti šį nuostabų kraštą? Šaunu! Šis gidas jums padės pamatyti, kokie nuotykiai jūsų laukia… Štai keli patarimai, ką galima veikti šioje nuostabioje šalyje. Pirmyn!

• Klausykite muzikos. Lietuviška muzika pasižymi ypatingai aukšta menine ir kultūrine verte, pas mus nerasi įprastų prasčiokų vakarų Europos pamėgtų šlagerių (kas ta Madonna prieš Mineddą?), pas mus viskas aukščiausios klasės! Įvairūs mūsų atlikėjai vadinami muzikos „Pikasais” dėl savo unikalių ir absoliučiai abstrakčių neoromantizmu ir klasicizmu dvelkiančių dainų. Kiekvienas žodis kaip potepis „Mona Lizoje”.

• Norite ramiai praleisti vakarą? Įsijunkite TV - įdomios ir traukiančios lietuviškos laidos įtrauks taip, kad nepastebėsite jog esate vienišas, o virtuoziška žymiausių Lietuvos aktorių vaidyba, aukščiausios klasės serialuose, padės pasijusti taip, lyg jūs patys juose dalyvautumėt (ar jau jaučiat, kaip preciziški aktorių žodžiai ir veiksmai tiesiog įsilieja į jūsų aplinką? Taip tikroviška, kad net baisu - ar ne?).

• Užsibuvote prie TV? Gerai! Nes tuoj prasidės žymiausios ir įdomiausios Lietuvos laidos - invalidų šokiai pagal „Dance Dance Revolution” ir apglušusių talentų bliovimas į kibirą (esi stalius? Mėgsti rėkti tualete? Ši laida kaip tik tau!).

• Renginiai taip pat yra labai svarbi Lietuvos kultūros dalis. Ar tai būtų atsilikėlių masinės lenktynės prie cukraus, ar varžybos per kurias žmonės varžosi, kas išrinks į valdžią kuo kvailesnį asmenį (už teistą ar su mažesniu nei 30 IQ balu duodami papildomi 5 taškai), ar varžytuvės siekiant padaryti kuo daugiau žalos seimui, kad vėliau už pačių dalyvių pinigus viską sutvarkytų - bet kokiu atveju, renginiai labai smagūs ir draugiški.

• Naktinis gyvenimas taip pat kupinas aistrų ir netikėtumų. Pavyzdžiui vieni populiariausių naktinių užsiėmimų yra - bėgimas nuo paslaugaus jaunimo ir garsus rėkimas išgėrus, o po to vis tiek bėgimas nuo paslaugaus jaunimo.

• Kultūrinis gyvenimas pas mus virte verda - kinai, teatrai, koncertai - viskas vyksta aukščiausios klasės. Ko vien verti tokie žymūs žmonės, kaip Pugačiova ar Kirkorovas, kurie be sustojimo mus lepina savo neprilygstama kultūrine išmone (ach.. Ala, tu išties verta milijono rožių).

• Mėgstate kiną? - Mes galime jums pasiūlyti net 7D vaizdą! Tai ne tik, kad matysite viską palei savo akis, bet taip pat specialiai jums sukurti ir kiti priedai: nepatogios kėdės - suteiks jums dirbtinį diskomfortą kokį patiria pagrindinis kino herojus; popkornas po kojomis - tarsi tikra kino filmo žemė, žviegiančios mergos - padės jums pasijusti lyg lauke, tarp būrio varnų, o už kiekvienos kėdės sėdintys du debilai, kurie be sustojimo kalba - tai niekad nenutylančio miesto garso efektas (Tik šią savaitę, specialiai Avatarui, salėje paslėptas lavonas, kad suteiktų specifinį kvapą tarsi iš kitos planetos).

p.s. sekanti dalis bus tik tuo atveju, jei kas nors pasakys Čekoslovakijos sostinę!

Rodyk draugams