BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Septintokų pasaulis’ kategorija

Septintokų pasaulis

2011-06-01

Pasaulis yra tarsi didelė septintokų klasė su savomis problemomis ir.. kažkuo.. bla bla.. pagrindiniai herojai:

Mokiniai

Airis - klasės žioplelis. Pradinėse klasėse visi pravardžiuodavo „smirdžium”, bet po to pasitaisė ir pasidarė gan normalus klasiokas, tačiau pastaruoju metu vėl pradeda nesiprausti..
Albanas - klasės keistuolis. Su niekuo nešneka, sėdi vienas. Kiti net abejoja ar jis išvis kalbėt moka.
Amerikietis - klasės mušeika. Pastoviai reikalauja iš silpnesnių arbatpinigių, o jei kas neduoda gauna per kuprą. Pastoviai geria kitų sultis.
Baltarusis - išvarytas iš klasės ir laukiamas tik su tėvais. Dažnai bando prasmukti kartu su lietuviu, bet kiti klasiokai pamatę išveja iš klasės.
Graikas - pagyrūnas. Pastoviai giriasi koks jis kietas ir kiek visko turi, tačiau beveik visada meluoja. Prasiskolinęs beveik visiem, už tai dažnai jo kas nors laukia po pamokų..
Islandas - „dėjęs”. Retas svečias klasėje. Ateina karts nuo karto apsidairyt, bet dažniausiai sėdi namie ir žaidžia NFS. Pastaruoju metu jam sugedo kompiuteris, tai dažniau į pamokas vaikšto.
Ispanas - klasės gražuolis, visų merginų svajonė. Nors ir yra populiarus, tačiau labai nemoka bendrauti, labai uždaras.
Italas - pastoviai rėkia. Vis bando įrodinėti savo tiesas, nors dažniausiai būna neteisus. Pertraukų metu su keliais kitais mokiniais iš kitos klasės reketuoja vyresnius.
Lenkas - storas ir žioplas. Atrodo galėtų visus primušti, bet yra geros širdies. Prisiplakęs prie klasės „kietųjų” berniukų ir dėl to jaučiasi labai kietas, nors iš jo „kietieji” tik šaiposi. Bando engti mažesnius klasiokus, bet dažniausiai labai nevykusiai, todėl dar labiau tampa pajuokų objektu.
Lietuvė - gražiausia klasės mergina. Be sustojimo keikia savo tėvus, tačiau jei kas kitas apie juos ką blogo pasako, tai išdrasko tam akis. Rusas kartą kažką pikto pasakė ant tėvo, tai iki šiol lietuvę jam į penalą prispjaudo. Nepriklauso nei „kietuoliam”, nei „prasčiokam”. Dažniausiai klasės kvaileliam rodo špygą, bet eiti pas pirmūnus nedrįsta..
Olandas - hipis. Pirmas iš klasės pradėjo rūkyti ir pas mergas vaikščioti. Nesiprausia, pamokų neruošia, mokytojų neklauso - tokiu būdu kovoja prieš sistemą. Klasės numylėtinis nes duoda parūkyt. Marginom ypač.
Portugalė - panašiai kaip ir airis, vaikščioja apdriskusi. Prieš kelis metus buvo labai įsimylėjusi savo suolo draugą ispaną, tai susitvarkė truputį, bet dabar persimetė į airį, tai vėl nesiprausia..
Prancūzas - įsivaizduoja esantis klasės „kietekas”, bet niekas jo tokiu nelaiko. Dar ir dabar visi prisimena, kaip jis gėdingai penktoje klasėje pabėgo nuo vokiečio, nors prieš tai pats aiškino ir grasino.
Rusas - klasės blogiausias ir žiopliausias mokinys, bet kadangi nestabilus ir turi pilnas kišenes „bombioškių”, tai niekas nelenda. Dažniausiai sėdi tolimiausiame klasės kampe už gėlių vazonų, su popierine kepure ant kurios užrašyta „klasės pirmūnas” - kad jaustųsi ramiau ir ko nesugalvotų.
Serbas - sėdėdavo viename suole su kroatu, juodkalniečiu, ir dar kažkuo, dėl lėšų stygiaus mokykloje, todėl pastoviai nepasidalindavo vieta, bet dabar turi atskirus suolus, nors vis dar pyksta vienas ant kito.
Švedas, Norvegas ir Suomis - trys neišskiriami draugai, viską daro kartu, net į tualetą eina.. Daugelis iš klasės net jų vardų nežino. Visada atsiskyrę ir su nieko nebendraujantys.
Turkas - klasės vėpla. Visi už nugaros „dūchina” ir pravardžiuoja smirdžiumi, bet į akis nieko nesako, nes turi gražius namus ir dažnai pasikviečia su kompiuteriu pažaisti.
Ukrainietė - graži, bet nesusikaupus. Nežino kur jai būti - ar prie „kietesnių” ar prie „prasčiokų”. Kasdien vis skirtingai elgiasi. Mėgsta gerti nuodus.
Vokietis - veidmainis. Vieną dieną geriausias draugas, kitą jau spjaudo į tavo kuprinę. Nesutaria su žydu, nors tą neigia. Kai žydas nemato, jam į pažymių knygelę pripaišo svastikų.
Žydas - mažiukas ir silpnas, bet kadangi yra geriausias amerikiečio draugas, tai niekas nelenda prie jo, nes tuoj pat bėga skųstis.

Ir kiti…

Mokytojai

Afrika - kalbų mokytojas. Moka beveik visas kalbas ir tuo pastoviai giriasi. Seniausias iš visų mokytojų, dažnai nusišneka, technologiškai ir kultūriškai atsilikęs. Šūkis - who the fuck is Justin Bieber?
Antarktida - chemijos ir fizikos mokytojas. Protingiausias iš visų, bet labai neįdomiai dėsto, tai niekas neina į jo pamokas. Šūkis - h2o - ne gavno.
Australija - biologijos mokytojas. Pastoviai kišenėje turi kokį keistą daiktą ar gyvį, ypač kelnių kišenėje. Gražus, todėl mergaičių pirmoji meilė. Šūkis - pagaukime krokodilą ar bent ryklį..
Azija - kultūros, etikos ir tikybos mokytoja. Truputį paplaukus, retas mokinys supranta jos kalbas, dažnai medituoja pamokų metu. Šūkis - ar aš esu aš?
Europa - istorijos mokytoja. Draugiška ir gera, padeda visiem mokiniam, aiškiai išaiškina temą. Žino daug apie kultūras. Šūkis - žmonės, gyvenkime draugiškai!…bled…
P.Amerika - choreografijos, muzikos mokytoja. Kvailiausia pamoka, bet mokytoja su dideliais papais, tai per 6 metus, kai ji čia dirba, dar nei vienas “bachūrėlis” nepraleido pamokos. Šūkis - kad ir ką bedarytum, kad ir kur bebūtum - papai!
Š.Amerika - fizinio mokytojas. Pastoviai ant visų rėkia, rašo prastus pažymius, todėl būna dažnai apkalbinėjamas. Šūkis - viską galima pasiekti, nes!

—————————————————————————————–

Pirma diena

Šiandien Ispanas prisinešė visokių egzotiškų vaisių ir daržovių į mokyklą - visi vaikai puolė valgyti. Ties penktos pamokos pertrauka keliam pasidarė bloga, Vokietis net apsivėmė ir iškart puolė kaltinti žydą. Kiti klasės vaikai Ispano suolą pastūmė toliau nuo kitų, o jo suolo draugė - Portugalė pasistatė sieną iš knygų. Pašnibždomis kalbama, kad daugiau niekas nieko niekad iš Ispano neims.

Tuo tarpu Gruzinas pasinaudojo sumaištimi ir ant lentos paslapčiom parašė, kad Rusas prieš 150 dienų pavogė visus jo daiktus, taip dar labiau pakenkdamas planuojamam Ruso tūsui pas save, Sočio kaime.

Dienos pabaigoje pasklido kalbos, kad Kataras papirko kelis klasės mokinius, davęs po tris porcijas ledų, o už tai šie per “klasės valandėlę” nubalsavo, kad trečias klasės mytas/futbolo rungtynės bus pas jį sode.

Lietuvė tuo tarpu visą dieną Latvį vadino menku žmogumi, nes šis bijodamas prarasti klasės seniūno pareigas nutarė pašalinti visus iš klasės tarybos. Vėliau klasės auklėtoja sudrausmino Lietuvę, tai ši įsižeidus išėjo namo anksčiau laiko.

Rodyk draugams