BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Raudonkepuraitė pagal silom

Gyveno kartą mergaitė vardu Olga. Ji gyveno internate ir mėgo “raudonas kepuraites”, todėl vietiniai vyrai ją vadindavo raudonkepuraite.
Kartą ji nutarė, kad gana čia tampyti ir išėjo “apipyzdinti” savo senelės, kuriai jau buvo trečiosios stadijos sifilis ir ji retai pakildavo iš lovos. Nenorėdama sukelti įtarimo, ji paslėpė savo pliką galva po raudonu skarmalu ir į pintinę įsimetė porą stipriausio alaus, kad kelias nedulkėtų.
Pakeliui Olga sutiko vilką, žinoma jis nebuvo vilkas, tai buvo tik išprotėjęs vietinis žmogėnas - Robkė. Kadangi jis buvo visas apžėlęs, tai vietinės prostitutės praminė jį vilku.. Taigi, Robkė pergudravo raudonkepuraitę… nu, gal ir nepergudravo.. tiesiog keliais tiksliais smūgiais į pilvą išmušė iš jos senelės adresą ir pasileido tekinas pas ją, prieš tai išgėręs visą alų. Atsigavus kepuraitė nubėgo iš paskos.
Tuo tarpu vilkas jau buvo nuvalgęs puse senelės ir ją sukapojęs į kelis šmotus. Nudyręs jai odą, ją apsivilko ir atsigulė į senelės sifiliu pritvinkusią lovą. “Tuk tuk” - pasigirdo beldimas į duris.
- Užeik - tarė Robkė su senelės oda.
Olga užėjo.
- Ką tu, Džo? - pasiteiravo Olga.
- Ką aš, Džo? - atsakė Robkė.
- Tu kvailas, ar ką? Galvoji neatpažinsiu savo senelės nuo jos skūros ant tavęs? - žaviai pasiteiravo raudonkepuraitė, bei koketiškai nusišypsojo.
- Kad tave labiau matyčiau. - atsakė vilkas.
Bet kur buvę kur nebuvę tuo metu į pirkią įėjo du medkirčiai, kurie prievartavo negalinčią pasipriešinti senelę ir užvertė vilką. Tada po grupinio sekso su raudonkepuraite visi susidegino taip šlovindami Jėzų.

END

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Raudonkepuraitė pagal silom”

  1.   e^(i*pi)+1=0 rašo:

    Trys žodžiai - nebetęsk.

    e^(i*pi)+1=0

  2.   ŠP rašo:

    :DD stebiuos, kad per tiek laiko, taip retai rasydamas islaikai savo stiliu ir tikrai sugebi prajuokinti :D

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą